zabawa, radość i zdrowie

Swoppster to nie tylko nowa moda i świetna zabawa, ale także, a może - przede wszystkim - zdrowie dla Twojego dziecka. Czy wiesz, że około 50% dzieci w wieku od 11 do 14 lat cierpi na wady postawy, a 30% uczących się w szkole podstawowej odczuwa bóle pleców, zaś 55% dzieci w tym wieku ma problemy z koncentracją? Z drugiej strony od dawna wiadomo, że dla prawidłowego rozwoju ciała i umysłu dziecka potrzeba dużo, bardzo dużo ruchu i że to właśnie ruch jest najlepszą metodą zapobiegania schorzeniom kręgosłupa. Ale jak to wszystko ze sobą pogodzić, skoro każde dziecko w wieku szkolnym spędza dziś przeciętnie aż 9 godzin dziennie siedząc?
W odpowiedzi na to pytanie powstał swoppster, niezwykłe siedzisko, które optymalnie dostosowuje się do potrzeb ruchowych dziecka. Swoppster dla dziecka Siedząc na swoppsterze dziecko nie może się garbić. Wychylające się w trzech płaszczyznach siedzisko dopasowuje się bowiem do pozycji jego ciała, a nie odwrotnie. Dzięki temu plecy mogą być wyprostowane nawet wtedy, kiedy dziecko siedzi krzywo przy biurku, pisząc lub grając na komputerze. przepona nie obciążona, a młody organizm - dobrze dotleniony, co ułatwia również koncentrację.
Swoppster jest dziecięcą wersją swoppera - siedziska dla dorosłych, które posiada te same funkcje i właściwości.
Swopper posiada niemiecki certyfikat „GS“ (Geprüfte Sicherheit – pol. – sprawdzone bezpieczeństwo) wydany przez Tüv - Związek Kontroli technicznej. Odpowiada zatem przepisom dotyczącym bezpieczeństwa urządzeń i może być użytkowany bez żadnych obaw. Jak również - certyfikat Aktion Gesunder Rücken (Przetestowany przez Instytut Zdrowy Kręgosłup - lepsze życie e.V. i przez Federalny Związek Szkół Zdrowego Kręgosłupa w Niemczech).
Zobacz także opinie lekarzy na temat Swoppera
Producentem stołka Swoppster jest firma aeris

zapytanie o cenę krzesła

Kontakt:
email: info@krzeslo-rehabilitacyjne.pl

stołek Swoppster; kliknij, aby powiększyć stołek Swoppster; kliknij, aby powiększyć stołek Swoppster; kliknij, aby powiększyć stołek Swoppster; kliknij, aby powiększyć stołek Swoppster; kliknij, aby powiększyć stołek Swoppster; kliknij, aby powiększyć