z elastycznym oparciem

Swopper Work to nic innego, jak stołek Swopper Classic z oparciem - wyjątkowe biurowe krzesło obrotowe, stworzone z myślą o twoim zdrowiu i samopoczuciu. Siedząc na Swopperze, bezwiednie prostujesz się i przechylasz we wszystkie strony, a ponieważ to swopper poddaje się ruchom ciała, nie zaś odwrotnie, twoje plecy zachowają zawsze wyprostowaną pozycję podczas gdy mięśnie są w ruchu. A kiedy chcesz, Swopper Classic możesz się swobodnie oprzeć, odprężyć . Utrzymując w ruchu całe ciało, Swopper wzmacnia mięśnie brzucha i nóg oraz zapobiega bólom pleców, bo ruch jest na nie najlepszym lekarstwem.
Jeśli nie masz pewności, czy oparcie będzie ci rzeczywiście potrzebne, możesz najpierw wypróbować Swoppera Clasic, a potem dokupić do niego oparcie. Montaż jest jest bardzo prosty i trwa zaledwie kilka minut. Swopper Work posiada niemiecki certyfikat „GS“ (Geprüfte Sicherheit – pol. – sprawdzone bezpieczeństwo) wydany przez Tüv - Związek Kontroli Technicznej. Odpowiada zatem przepisom dotyczącym bezpieczeństwa urządzeń i może być użytkowany wszędzie, także w biurach i urzędach państwowych. Jak również - certyfikat Aktion Gesunder Rücken (Przetestowany przez Instytut Zdrowy Kręgosłup - lepsze życie e.V. i przez Federalny Związek Szkół Zdrowego Kręgosłupa w Niemczech).

Zobacz także opinie lekarzy na temat Swoppera

Producentem stołka Swopper Work jest firma aeris z Bawarii

zapytanie o cenę krzesła

Kontakt:
email: info@krzeslo-rehabilitacyjne.pl

stołek Swopper; kliknij, aby powiększyć stołek Swopper; kliknij, aby powiększyć stołek Swopper; kliknij, aby powiększyć stołek Swopper; kliknij, aby powiększyć stołek Swopper; kliknij, aby powiększyć stołek Swopper; kliknij, aby powiększyć