nowatorski stołek

Stołek siodłowy nie jest nowością. Ale stołek z siedziskiem w kształcie siodła, odchylającym się nie tylko do przodu i do tyłu, ale również na boki, z pewnością zasługuje na baczniejszą uwagę. stołek Hunter Light; kliknij, aby powiększyć Podstawową zaletą stołka Hunter Light jest odpowiednio wyważone i wyprofilowane siedzisko, co zmusza do przyjęcia prawidłowego ułożenia miednicy, która jest stabilizowana i podtrzymywana przez guzy kulszowe, a nie za pomocą tkanek miękkich jak mięśnie, ścięgna, tkanki łączne, naczynia krwionośne itp. Dzięki temu przyjmowana jest prawidłowa postawa pleców i swoboda w obrębie ramion i barków.
Stołek przeznaczony do pracy w biurze, laboratorium, gabinecie lekarskim, pomieszczeniach fabrycznych, a nawet... w kuchni. Na specjalne zamówienie może mieć metalową podstawę oraz podnośnik pneumatyczny wytrzymujący obciążenie do 150 kg.
Istnieje również możliwość wykonania stołka Hunter z siedziskiem tapicerowanym.

Producentem stołka Hunter Light 3D jest polska firma Pinea

zapytanie o cenę krzesła

Kontakt:
email: info@krzeslo-rehabilitacyjne.pl


stołek Hunter Light 3D; kliknij, aby powiększyć stołek stołek Hunter Light 3D; kliknij, aby powiększyć stołek stołek Hunter Light 3D; kliknij, aby powiększyć