krzesło biurowe nowej generacji

Krzesło Baltic Air, skonstruowane zostało w ten sposób, aby zachęcić użytkownika do zwiększenia aktywności ruchowej podczas siedzenia, Baltic Air co -  jak wiadomo – dobroczynnie wpływa na stan zdrowia i jest podstawą dobrego samopoczucia. Wyposażone w nowatorski mechanizm ruchowy nie tylko spełnia wszystkie wytyczne ergonomicznego siedzenia, ale nadają mu całkiem nowy wymiar, który bywa nazywany "siedzeniem biodynamicznym".
Baltic Air Generalnie chodzi o to, aby siedząc, można było wykonywać ruchy miednicą. Zastosowany w obrotowym krześle biurowym Baltic Air mechanizm Suprex 3D umożliwia to w pełni, gdyż mamy możliwość wychylania się nie tylko do przodu i do tyłu, ale także na boki. Krzesło zaś łagodnie dopasowuje się do naszej pozycji, a nawet "zachęca" do częstych jej zmian, dzięki czemu układ kostny jest bardziej równomiernie obciążony, mięśnie pozostają w ruchu, a cały organizm jest lepiej dotleniony.
Używając krzesła Baltic Air, można mieć lepsze samopoczucie i wydajniej pracować, a bóle kręgosłupa po jakimś czasie powinny stać się tylko przykrym wspomnieniem.
Krzesło BALTIC AIR zostało przebadane w Instytucie Medycyjny Pracy i uzyskało pozytywną ocenę ergonomiczną, którą możesz zobaczyć tutaj.

Producentem krzesła Baltic Air jest firma Pinea

zapytanie o cenę krzesła

Kontakt:
email: info@krzeslo-rehabilitacyjne.pl