nowoczesny fotel biurowy

Na pierwszy rzut oka biurowy fotel obrotowy PRIMEIRO niczym nie różni się od typowych foteli gabinetowych. Duże i wygodne siedzisko, wysokie wyprofilowane oparcie, regulowane podłokietniki... fotel Primeiro; kliknij, aby powiększyć W rzeczywistości jest jednak inny, gdyż wyposażony został w innowacyjny mechanizm ruchowy Tilt 3D, który umożliwia wychylanie się siedziska i oparcia nie tylko do przodu i do tyłu, jak w większości klasycznych foteli, ale również - na boki, co nie jest wciąż jeszcze zbyt czesto spotykane.
Być może właściwość ta wyda Ci się dziwna lub nawet zbędna. Opinie wielu lekarzy ortopedów i rehabilitantów jednoznacznie wskazują jednak, że im więcej ruchu podczas siedzenia, tym lepiej dla naszego kręgosłupa i całego organizmu. fotel Primeiro; kliknij, aby powiększyć Ale jak sie ruszać kiedy siedzimy nieruchomo? Paradoks ten rozwiązują właśnie krzesła i fotele z mechanizmami 3D pozwalające na tak zwane siedzenie biodynamiczne, w tym także fotel Primeiro.
Jeśli nie wiesz jeszcze, czym jest siedzenie biodynamiczne, klinij tutaj. W największym skrócie można powiedzieć, że siedzenia na krzesłach i fotelach 3D zapobiega bólom kręgosłupa, a jeśli już występują - znacznie je łagodzi, co w prosty sposób przekłada się na lepszą wydajność pracy lub nauki oraz poprawia ogólne samopoczucie.
Prawdopodobnie nawet jeśli zgodzisz się z tym poglądem, zapytasz o opłacalność inwestycji w taki fotel jak Primeiro. I słusznie, bo przecież krzesła i fotele umożliwiające siedzenie biodynamiczne są na ogół drogie, czasem nawet bardzo drogie. Ale fotel Primeiro - jak już zostało powiedziane - jest inny. Inny pod każdym względem, także pod względem ceny, która nie odbiega zbytnio od cen foteli standardowych. Zapytaj, aby się przekonać.
Producentem fotela Primeiro jest firma Pinea mająca siedzibę w Łagiewnikach Nowych koło Łodzi.

zapytanie o cenę krzesła

Kontakt:
email: info@krzeslo-rehabilitacyjne.pl

fotel biurowy Primeiro; kliknij, aby powiększyć fotel obrotowy Primeiro; kliknij, aby powiększyć fotel gabinetowy Primeiro; kliknij, aby powiększyć fotel tapiecorwany Primeiro; kliknij, aby powiększyć fotel skórzany Primeiro; kliknij, aby powiększyć