ulga dla kręgosłupa

Wielu lekarzy rehabilitantów i fizjoterapeutów zaleca osobom cierpiącym na chroniczne bóle kręgosłupa siedzenie na piłce. Niepozorny stołek BALSA w pełni może zastąpić piłkę, a jest przy tym estetyczny i dużo bardziej funkcjonalny. Pozwala nie tylko na ruchy tułowia we wszystkich trzech wymiarach, co utrzymuje w stałym ruchu mięśnie, ale daje też możliwość łatwego przemieszczania się. Stołek ergonomiczny Balsa Oczywiście tylko w przypadku, kiedy wybraliśmy wersję z kółkami, a nie ze stopkami.
Kolejnym argumentem, aby zastąpić piłkę stołkiem BALSA jest regulowana wysokość, której piłka nie ma. Wbrew pozorom to bardzo ważna funkcja, ponieważ odpowiednie dopasowanie wysokości biurka i siedziska jest podstawową cechą świadczącą o tym, czy dane stanowisko pracy (a także nauki lub nawet zabawy) jest ergonomiczne, czy nie. Stołek ergonomiczny Balsa Siedząc na piłce, zgodność wysokości musimy sobie zapewnić przy pomocy mechanizmu regulacji blatu, jeżeli biurko taką regulację posiada. Stołek BALSA wyposażony jest w płynną regulację wysokości siedziska, co pozwala szybko i sprawnie przyjąć właściwą pozycję podczas siedzenia.
Na koniec warto też zwrócić uwagę, że używając piłki, siedzimy na gumie. Siedzisko stołka BALSA pokryte jest pianką i tkaniną tapicerską o dużej odporności na ścieranie. Bez wątpienia podnosi to komfort użytkowania, a także trwałość produktu.

Producentem stołka Balsa jest firma Pinea

zapytanie o cenę krzesła

Kontakt:
email: info@krzeslo-rehabilitacyjne.pl

ergonomiczny stołek Balsa; kliknij, aby powiększyć ergonomiczny stołek Balsa; kliknij, aby powiększyć ergonomiczny stołek Balsa; kliknij, aby powiększyć