ergonomiczne krzesło obrotowe dla każdego

Policz sam: pracujesz 8 godzin dziennie, z czego co najmniej 7 przy biurku. Godzinę spędzasz - też na siedząco - w samochodzie, autobusie, tramwaju... Co najmniej godzinę zajmują ci posiłki - także na siedząco. Wypoczynek przed telewizorem - w fotelu lub na kanapie. Kolejna godzina albo i dwie. A jeśli do tego jeszcze chcesz pogłębiać swoją wiedzę, sprawdzić coś w internecie... krzesło Baltic Sand Słowem, prawie każdego dnia na ruch pozostaje ci już niewiele czasu, jeśli brać pod uwagę, że musisz także spać. A przecież organizm człowieka stworzony został do życia w ruchu, do ciągłej aktywności fizycznej, a nie do siedzenia!
Krzesło BALTIC SAND wyposażone jest we wszystko to, co powinno mieć dobre krzesło biurowe: wygodne siedzisko z płynną regulacją wysokości, dobrze wyprofilowane oparcie, stabilną podstawę zapewniającą obrót o 360 stopni, ruchome podłokietniki, a także synchroniczny mechanizm, który zmienia kąt pochylenia siedziska gdy odchylamy oparcie. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że krzesło BALTIC SAND ma siedzisko wychylające się również na boki. Wszystko to razem pozwala na dużo więcej ruchu bez konieczności przerywania pracy lub nauki. W efekcie mieśnie nie sztywnieją, kręgosłup jest w lepszej kondycji, poprawia się ukrwienie kończyn i dotlenienie całego organizmu. Jesteśmy mniej zmęczeni. Mimo to powinniśmy pamiętać też o zrobieniu co pewnien czas przerwy na krótki spacer lub kilka przysiadów.
Krzesło BALTIC SAND zostało przebadane w Instytucie Medycyjny Pracy i uzyskało pozytywną ocenę ergonomiczną, którą możesz zobaczyć tutaj.

Producentem krzesła Baltic Sand jest firma Pinea

zapytanie o cenę krzesła

Kontakt:
email: info@krzeslo-rehabilitacyjne.pl

krzesło Baltic Sand; kliknij, aby powiększyć krzesło Baltic Sand; kliknij, aby powiększyć krzesło Baltic Sand; kliknij, aby powiększyć