producent krzeseł i foteli

Firma Kulik System istnieje na rynku od 1994 roku, kiedy to Jewgienij Kulik, znany chiropraktyk, rozpoczął działalność w Gabinecie Terapii Manualnej w Krakowie. Jego wieloletnia praktyka w zakresie chorób, dolegliwości i urazów kręgosłupa doprowadziła do opracowania kompleksowego i nowatorskiego systemu ochrony kręgosłupa.
Kulik System jest wyłącznym producentem artykułów, które w dbałości o dobro użytkowników i wysoką jakość, są chronione zastrzeżeniem patentowym. Ich unikalny kształt, łatwe stosowanie oraz efekt działania, od lat kojarzą się z poczuciem komfortu, a w wielu przypadkach - z powrotem do normalnego życia.
Produkty zostały przetestowane przez lekarzy specjalistów i pacjentów, dzięki czemu są w pełni dostosowane do potrzeb dnia codziennego. Jakość i skuteczność produktów została doceniona również na targach i wystawach, przynosząc wiele nagród i wyróżnień. Wśród nich znajdują się m.in.: pozytywna opinia Instytutu Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi, brązowy Puchar Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach na targach Auto Moto Show, wyróżnienie na targach rehabilitacyjnych REHMED-EXPO 2006 w Kielcach, Nagroda „Drzewko Życia” przyznana na XXII Targach Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury.
Jewgienij Kulik mieszka i pracuje w Krakowie. Jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej cenionych w Polsce osteopatów i chiropraktyków. Posiada wiele dyplomów ukończenia szkoleń z zakresu Terapii Manualnej, Chiropraktyki i Osteopatii, m.in. szkolenie pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego Medycyny Manualnej, szkolenie u profesora Karela Levitta z Czech. Ostatnim osiągnięciem jest uzyskanie tytułu Master of Chiropractic Instytutu Ackermana w Szwecji. Eugeniusz Kulik odbył także naukę praktyczną medycyny chińskiej i koreańskiej. W stosowanym leczeniu łączy metody medycyny wschodniej i zachodniej, co przynosi znakomite efekty w leczeniu problemów zdrowotnych ściśle związanych z chorym kręgosłupem, m. in. przewlekłe bóle głowy, nóg, krzyża, bóle żołądka i dolegliwości w obrębie klatki piersiowej.

Kulik System

Kontakt:
email: info@krzesla-rehabilitacyjne.pl
tel: 42-674-26-80
pracujemy w godzinach: 8:30 - 16:30