producent krzeseł i stołków

Firma eris-Impulsmöbel GmbH & Co. uznana w 2007 roku za jedną ze 100 najbardziej innowacyjnych firm w Niemczech, powstala w 1996 roku w Haar pod Monachium. Jej założyciel, Josef Glöckl, wspierany przez małżonkę, Dorotheę Prodinger-Glöckl, fizjoterapeutkę, mającą duże osiagnięcia w dziedzinie leczenia bólów kregosłupa, skonstruował pierwsze na świecie krzesło, a właściwie - stołek z siedziskiem poruszajacym się w trzech płaszczyznach – swopper. I to własnie ten unikalny stołek, od samego początku cieszący się dużą popularnością i będący zdobywcą wielu nagród za funkcjonalność i design, jest do dziś głównym produktem firmy, która tylko do 2004 roku sprzedała 100 000 swopperów.
Obecnie aeris-Impulsmöbel GmbH & Co. KG, to wciąż dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, eksportujące swoje wyroby do wielu na kilku kontynentach. Ze swopperów i muvmanów korzystają mieszkańcy m.in. Australii, USA, Kanady, Szwecji, Norwegii, Japonii, RPA, no i oczywiście – Niemiec. Co ciekawe - już nie tylko osoby prywatne, ale także pracownicy biurowi takich fabryk jak BMW, Volkswagen, czy Kraft Food, operatorów telefonii, jak choćby Telekom, a także banków – np. Deutsche Bank. Coraz bardziej bowiem upowszechnia się pogląd, że profilaktyka bywa z reguły tańsza (dla każdego: i pracodawcy i pracownika) niż leczenie schorzeń i dolegliwości kręgosłupa, na jakie zapada dziś ok. 80% osób spędzających w pracy całe dnie na siedząco.
Produkty spod znaku aeris z pewnością nie należą do najtańszych. Warto jednak zauważyć, że w całości produkowane są w Niemczech z najlepszych materiałów i poddawane rygorystycznej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki temu działają bezawaryjnie przez wiele lat, chroniąc kręgosłupy swoich użytkowników przed zgubnymi skutkami siedzenia w bezruchu. Potwierdza to coraz większe grono lekarzy i innych specjalistów od medycyny pracy, którzy mieli okazję przebadać pozytywny wpływ aktywnego siedzenia na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Aeris

Kontakt:
email: info@krzesla-rehabilitacyjne.pl
tel: 42-674-26-80
pracujemy w godzinach: 8:30 - 16:30